PLOTY

POSUVNÉ BRÁNY


Posuvné brány samonosnej konštrukcie – nosná štruktúra je pomocou skrutiek usadená v betóne a krídlo sa pohybuje niekoľko centimetrov nad zemou, vďaka tomu, nie je ničím blokované. Bezpečnosť zaisťujú fotobunky, bezpečnostné lišty, vypínač pri preťažení, pohyb brány signalizuje svetlo, nárazníková lišta v čele krídla ju chráni pred poškodením pri kontakte s prekážkou.

PLOTY
PLOTY

DVOJKRÍDLOVÉ BRÁNY


Brány a bránky montované na systémové oceľové alebo murované stĺpiky prostredníctvom montážnych doštičiek, čo zabezpečuje pohodlné aické ovládanie.

ZVÁRANÉ PANELY


Ponúkame komplexné riešenie pri oplotení domov a priemyselných areálov, od návrhu, cez vypracovanie projektovej dokumentácie, vizualizácie až po samotnú realizáciu.

PLOTY
PLOTY

GABIÓNOVÉ OPLOTENIE


Atraktívny a efektívny systém oplotenia, ktorý je známy a používaný vo svete už mnoho rokov. Toto estetické oplotenie dodáva prirodzený vzhľad Vášmu domu a pozemku, vďaka materiálom, ktorými sú koše vyplnené.

VZORY OPLOTENIA

Niekoľko desiatok vzorov oplotenia od najjednoduchších, cez klasické až po bohaté a originálne formy, ktoré Vám umožnia vytvoriť jedinečné a štýlové oplotenie. Oceľové segmenty pôsobia ľahkým dojmom, opticky zväčšujú Vašu záhradu a pritom predstavujú pevnú a ťažko zdolateľnú konštrukciu.

FAREBNÉ PREVEDENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV